relokacja maszyn montaż maszyn

Cennik

relokacja maszyn montaż maszyn

Oferowany przez nas cennik za transport maszyn ciężkich jest ofertą poglądową. W przypadku każdego zlecenia związanego z transportem ponadgabarytowym jesteśmy bardzo elastyczni – staramy się dopasować pod budżet, jaki posiada klient. W przypadku transportu wielkogabarytowego, różnego rodzaju maszyn rolniczych, przemysłowych itd., bierzemy pod uwagę tonaż. Z kolei w przypadku konstrukcji stalowych – długość, szerokość oraz wysokość. Przy każdym transporcie maszyn cena uzależniona jest też od drogi transportowej. W naszym cenniku można sprawdzić orientacyjną cenę za km.

Gwarantujemy profesjonalną pomoc logistyczną przy każdym zleceniu związanym z transportem maszyn ciężkich: rolniczych (kombajny, ciągniki rolnicze, prasy itp.), przemysłowych (koparki, walce, spychacze itp.) oraz innego typu. Każda cena za transport ponad gabarytowy ustalana jest ostatecznie indywidualnie dla każdego klienta. Nasz cennik jest jednak bardzo konkurencyjny. Poza wysoką jakością świadczonych usług transportowych to właśnie m.in. cena za km sprawia, że należymy do firm wiodących w tej branży. Zapewniamy świetnie zorganizowany pilotaż w atrakcyjnej cenie!

Oferta dopasowana do potrzeb

Oferowany przez nas cennik za transport maszyn ciężkich jest ofertą poglądową. Każde zlecenie i realizacja wymagają indywidualnego podejścia do sprawy, zatem i cena takiego działania jest indywidualnie wyliczana. Transport wielkogabarytowy wymaga specjalistycznego sprzętu oraz odpowiedniej ilości zasobów ludzkich, co sprawia, że cena zmienia się proporcjonalnie do zapotrzebowania. W przypadku każdego zlecenia związanego z transportem maszyn ponadgabarytowych jesteśmy bardzo elastyczni – staramy się cenę za usługę dopasować pod budżet, jaki posiada klient.

W przypadku:

  • transportu wielkogabarytowego, maszyn przemysłowych itd., bierzemy pod uwagę tonaż,
  • konstrukcji stalowych liczy się długość, szerokość oraz wysokość.

Każdy transport maszyn ciężkich charakteryzuje inna cena, gdyż uzależniona jest ona także od drogi transportowej. Jako specjaliści w swojej branży stawiamy na trasy nie tylko krajowe, ale i usługi trasami Europejskimi, dlatego też każda z realizacji wymaga indywidualnego podejścia oraz cennika. W naszym cenniku można sprawdzić orientacyjną kwotę, którą będzie  cena za km.

Ceny transportu wielkogabarytowego

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, postawiliśmy na kompleksowe usługi demontażu i montażu maszyn, relokacji urządzeń i sprzętów, jak i transportu maszyn o różnych gabarytach i konstrukcji, nierzadko niestandardowej. Jesteśmy do dyspozycji klientów w każdym zakresie obsługi. Gwarantujemy profesjonalną pomoc logistyczną przy każdym zleceniu związanym z transportem maszyn ciężkich:

  • przemysłowych (walce, spychacze itp.),
  • oraz innego typu maszyny i urządzenia.

Długoletnie doświadczenie oraz stale poszerzana wiedza i kwalifikacje naszych specjalistów sprawiają, że w oferowanej przez nas cenie, dostają Państwo najwyższą jakość profesjonalnych usług transportowych dostępnych na rynku. Każda cena za transport ponadgabarytowy ustalana jest ostatecznie indywidualnie dla każdego klienta, tak aby obie strony były zadowolone z usługi. Nasz cennik jest jednak bardzo konkurencyjny w stosunku do innych firm na rynku oraz przedstawia niezwykle atrakcyjne ceny za kompleksowe i profesjonalne usługi. Poza wysoką jakością świadczonych usług transportowych dopasowywanych do potrzeb klienta, to właśnie m.in. cena za km sprawia, że należymy do firm wiodących w tej branży. Zapewniamy świetnie zorganizowany pilotaż w atrakcyjnej cenie!
Gdzie się znajdujemy?