relokacja maszyn montaż maszyn

O NAS

GLOBAL MACHINERY - Relokacja maszyn

Nasza firma

Na rynku relokacji maszyn GLOBAL MACHINERY jest firmą znajdującą się w czołówce podmiotów świadczących tego typu usługi. Transport maszyn to usługa, którą zrealizowaliśmy już dla wielu klientów, a referencje, jakie od nich otrzymaliśmy, są potwierdzeniem tego, że warto nam zaufać w tej kwestii. W naszym dorobku mamy tysiące ton maszyn, które z powodzenie przemieściliśmy z różnych zakątków Polski i świata oraz doprowadziliśmy do ich montażu. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Złocieniec w województwie zachodniopomorskim. Nasze usługi w zakresie przeprowadzki maszyn świadczymy jednak na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Na swoim koncie mamy zlecenia zrealizowane w krajach Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Północnej, Azji oraz Afryki.

relokacje maszyn montaż demontaż maszyn

Relokacja maszyn z naszą pomocą pozwala klientowi zaoszczędzić czas i pieniądze. Mamy bowiem wystarczająco długie doświadczenie w zakresie transportu i montażu maszyn. Wiemy, jak zorganizować przemieszczanie maszyn w zakresie zarówno doboru środka transportu, jak i tego, w jaki sposób ograniczyć maksymalnie koszty realizacji usługi.

relokacje maszyn montaż demontaż maszyn
relokacja maszyn montaż maszyn

Jakość i bezpieczeństwo pracy to dewiza, która przyświeca nam podczas każdego przenoszenia maszyn i ich montażu. Na co dzień stykamy się ze sprzętem, który waży kilka, kilkanaście lub nawet kilkaset ton. Relokacja maszyn o takich gabarytach, poprzedzający ją demontaż i montaż, który ma miejsce po przewiezieniu w docelowe miejsce, nie jest dla nas skomplikowaną operacją. Wystarczy ten proces podzielić na odpowiednie etapy. Liczy się bowiem każdy szczegół związany z przeprowadzką maszyn – od załadunku aż po rozładunek. Drogi lądowe i morskie to wyzwanie, któremu jednak – jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie – umiemy sprostać.

USŁUGI

relokacja maszyn montaż maszyn

Poza przemieszczaniem maszyn świadczymy kompleksowe i specjalistyczne usługi w zakresie instalacji nowych i używanych maszyn przemysłowych, łącznie z wykonaniem instalacji elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych. Ponadto zapewniamy demontaże oraz montaże linii technologicznych, jak również maszyn przemysłowych. Pomagamy w tym zakresie firmom z takich branż jak m.in.:

 • przemysł tekstylny,
 • przemysł papierniczy,
 • przemysł energetyczny (kotły energetyczne, turbozespoły),
 • przemysł stoczniowy,
 • przemysł motoryzacyjny,
 • obrabiarki,
 • przetwórstwo spożywcze,
 • przemysł poligraficzny – maszyny drukujące,
 • urządzenia fabryczne – takie jak np. bojlery, silosy, układy wentylacyjne, klimatyzacyjne, generatory, zabudowy maszyn.

Prowadzony przez nas serwis to również różnego rodzaju prace w zakresie obróbki metalu: spawalnicze, ślusarskie i tokarsko-frezerskie. Chętnie dzielimy się w tym zakresie naszym doświadczeniem i wiedzą.

Dzięki temu, że świadczymy transport wielkogabarytowy, przenosimy dziś całe fabryki oraz linie technologiczne między krajami europejskimi oraz między kontynentami. Transport i montaż maszyn w różnych regionach świata to dla niektórych klientów najtańsze rozwiązanie w sytuacji, gdy nie stać ich na zakup sprzętu u siebie.

Relokacja maszyn i urządzeń wiąże się z wielką odpowiedzialnością dla nas jako przewoźnika. Każdy zdemontowany element musi bowiem powrócić po przewiezieniu na swoje miejsce, a każda część zostać tak zainstalowana, aby po montażu maszyna działała bez zarzutu. Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem kilkadziesiąt projektów na całym świecie, w tym m.in. dla takich renomowanych marek jak OPEL czy RENAULT. Podczas przeprowadzki maszyn sprostaliśmy wszystkim wymaganiom i normom bezpieczeństwa, które obowiązują we wspomnianych firmach motoryzacyjnych.

Oprócz tego posiadamy spore doświadczenie w zakresie przemieszczenia maszyn z przemysłu tekstylnego. Są to przede wszystkim: suszarki ramowe, drukarki, parowniki, barwiarki, bielniki, myjnie, kalandry, linie do włóknin, merceryzarki, sanoforyzarki, maszyny teksturujące, bojlery, piece, maszyny do produkcji przędzy.

Relokację maszyn wykonaliśmy m.in. dla takich producentów jak: Monforts, Babcock, Montex, Artos, Bruckner, Krantz, Reggiani, Stentex, Buser, Stork, Zimmer, Arioli, Benniger, Danti Paolo, Sucker Muller, Kusters.

Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych usługach, wybierz odpowiedni dział ofert poniżej.

OFERTA

Witamy w świecie relokacji maszyn

NASZA OFERTA

Przedsiębiorstwo wykonuje kompleksowe i specjalistyczne usługi w zakresie instalacji nowych/używanych maszyn przemysłowych wraz z wykonaniem instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych.

Wykonujemy również relokacje, demontaże i montaże całych linii technologicznych oraz maszyn przemysłowych.

ZOBACZ WIĘCEJ
relokacja maszyn

RELOKACJA MASZYN

montaż maszyn

MONTAŻ I DEMONTAŻ MASZYN

JAKIE BRANŻE OBSŁUGUJEMY?

 • przemysł tekstylny I papierniczy,
 • przemysł energetyczny ( kotły energetyczne, turbozespoły),
 • przemysł stoczniowy,
 • przemysł motoryzacyjny,
 • obrabiarki,
 • maszyny przetwórstwa spożywczego,
 • maszyny drukujące,
 • urządzenia fabryczne (bojlery, silosy, układy wentylacyjne, klimatyzacyjne, generatory, zabudowy maszyn);
transport maszyn

TRANSPORT MASZYN

montaż instalacji przemysłowych

MONTAŻ INSTALACJI
PRZEMYSŁOWYCH